۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت ساعت : 9:27 بوقت تهران
کد: 19343-3489      تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير   تعداد بازدید : 530

حضور هیأت سرمایه گذار کره ای در دانشکده کارآفرینی

در راستای سه هدف اصلی دانشگاه تهران مبنی بر ارتقای مسئولیت اخلاقی و  اجتماعی، بین المللی سازی و دانشگاه کارآفرین، نشستی به منظور گسترش شبکه همکاری میان سرمایه گذاران کره ای و کارآفرینان ایرانی  برگزار شد.

در این راستا یک هیأت سرمایه گذار کره ای در ایران که توسط آقای کریم آزاد، دانش آموخته دانشکده کارآفرینی به دانشکده معرفی شده بود ظهر روز پنج شنبه 22 تیرماه با حضور در دانشکده با اعضای هیأت رئیسه دیدار و گفتگو کردند.

این هیأت سرمایه گذار کره ای از دانشکده کارآفرینی خواستند که بوسیله شبکه ارتباطی دانشکده با کارآفرینان ایرانی، پروژه های آماده سرمایه گذاری کارآفرینان ایرانی به آنان معرفی شود. در این راستا مسئولین دانشکده 4 جلسه تخصصی با مدیرعاملان و بنیانگذاران شرکت های معتبری همچون دپارتمان روشا( جناب آقای مهندس حسینی) ، شرکت کیسون( جناب آقای مهندس انصاری) ، مگامال اکباتان ( جناب آقای رامین احمدی) و شرکت استراتوس ( جناب اقای صدر هاشمی نژاد) برگزار کردند.  

این هیأت سرمایه گذار در زمینه های هتل داری، پالایشگاه، زیرساخت (جاده سازی، راه آهن و ...) علاقمند به سرمایه گذاری بوده و در قبال دریافت تضمین بانکی در پروژه های بالای 500 میلیون دلاری در ایران مایل به سرمایه گذاری هستند. 

 

 

 

نظر شما :
captcha