۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند ساعت : 16:5 بوقت تهران
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ بهمن   تعداد بازدید : 467

حضور دانش آموخته دانشکده در برنامه زنده "10 ستاره"

برنامه  تلویزیونی "10 ستاره" با حضور دانش آموخته دانشکده کارآفرینی، خانم پروین برادران و دکتر محمد رضا زالی، رئیس دانشکده کارآفرینی روز پنج شنبه 16 بهمن بصورت زنده از شبکه یک رسانه ملی پخش شد.

خانم پروین برادران که هم اکنون دانشجوی دوره دکتری کارآفرینی نیز می باشد، بنیانگذار و صاحب کسب و کار دانش بنیان ابزار دقیق کوهرنگ بوده و به عنوان کارآفرین فناور و دانش بنیان دارای بیش از ۱۲ ثبت اختراع تجاری شده مانند مالچ پلیمری سلولزی برای تثبیت ریزگرد ها است.

وی جزو 6 زن برتر كارآفرين فناورانه دنيا به انتخاب ديده بان جهاني كارآفريني در سال 2012 و جزو 10 زن برتر كارآفرين ايران در كتاب منتشر شده در سال 2016 با تلاش بزرگترين ناشر بين المللي اشپرينگر آمريكا، منتخب جشنواره ملي شيخ بهايي در بخش شركت هاي رشديافته، منتخب جايزه نوبل ايران و بزرگترين جشنواره هاي اختراعات معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و عضو بنياد ملي نخبگان در است.

دکتر زالی با حضور در این برنامه از برنامه های دانشکده کارآفرینی برای پرورش دانشجویان ورودی به سمت کارآفرینان دانش بنیان و اکوسیستم کارآفرینی در کمک به دانجویان خلاق و دارای ایده کسب و کار سخن گفت. 

 

این برنامه از اینجا قابل مشاهده و دریافت می باشد.