۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند ساعت : 15:54 بوقت تهران
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن   تعداد بازدید : 671

بازدید تیم های برگزیده رویداد استارت آپ ویکند "شروع کن" از دهکده توریستی گنجنامه

منطقه گردشگری الوند همدان،  نخستین منطقه نمونه کشور است که در سال 1378 به بهره برداری رسیده و با سرمایه گذاری بالغ بر 700 میلیارد ریال طی 16 سال و در 3 فاز موفق شده به عنوان بزرگترین مجتمع توریستی غرب کشور در قالب دهکده تفریحی توریستی گنج نامه ارائه خدمات گردشگری نماید. این پروژه عظیم تحولات عظیمی را در گردشگری ایران ایجاد نموده به طوری که به عنوان پایتخت  گردشگری سال 2018 انتخاب گردیده است.
 این مجموعه تمامی امکانات یک گردشگری، اعم از تفریحی، ورزشی، اقامتی و حتی آموزشی را دارا می باشد. 
سعید ترابیان یکی از کارآفرینان موفق حوزه گردشگری که به عنوان یکی از حامیان تیم های های برگزیده رویداد استارتاپ ویکند گردشگری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران (19 الی 21 مهر 1396)  میباشد که  ضمن حمایت از ایده های تیم ها به عنوان هدیه، تیمهای اول تا سوم و تیم اجرایی برگزاری رویداد را به منطقه گردشگری گنجنامه دعوت نمودند.  تیم ها جهت استفاده از حمایت شرکت گنجنامه و به منظور بهره گیری از فرصت های گردشگری راهی استان همدان شدند. در جلسه ای که در بدو ورود دانشجویان ارشد و دکترای حوزه کارآفرینی و تیم های موفق و صاحب ایده رویداد استارتاپ ویکند توسط هیات مدیره  برگزار شد، هیات مدیره گنج نامه ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به دوستان ضمن نشان دادن جاذبه های فعلی ایجاد شده و فرصت های پیش رو در منطقه و استقبال از ایده های نو در حوزه کارآفرینی و منطقه گنجنامه، قول همکاری بیشتر مجموعه با دانشکده کارآفرینی و نیروهای خلاق و کارآفرین را دادند. 
در روز اول تیم ها  از امکانات و جاذبه های ایجاد شده در منطقه بازدید و راهکارهایی جهت بهبود ارایه دادند و در روز دوم اقامت، تیم ها به بررسی کلی فرصت های منطقه از نظر توریسم و بوم گردی و... پرداختند.
 حضور و حمایت بسیار عالی کادر اجرایی گنجنامه شرایط مناسبی را برای تیم ها جهت بهره گیری هر چه بیشتر از فرصت های موجود فراهم نمود. امید است با الگو گرفتن نخبگان دانشگاهی و کارآفرین، کارآفرینان موفقی چون جناب آقای ترابیان در مناطق مختلف سرزمین مان ایران ایجاد گردد.