۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند ساعت : 15:15 بوقت تهران
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمن   تعداد بازدید : 714

اولین جشنواره یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران با سخنرانی رئیس دانشکده کارآفرینی

اولین جشنواره الکترونیکی دانشگاه تهران ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، با هدف تبیین برنامه دانشگاه در حوزه یادگیری الکترونیکی و رونمایی از دستاوردهای مرکز برگزار شد.
در این جشنواره که با حضور روسا و کارشناسان دانشکده های برتر برگزار کننده دوره های الکترونیکی برگزار شد، دکتر محمد رضا زالی، رئیس دانشکده، با اشاره به توسعه آموزش کارآفرینی در دنیا و تبدیل این رشته به هات تاپیک در آمریکا، بر لزوم گسترش آموزش های الکترونیکی کارآفرینی تأکیید نمود.

وی در ادامه سخنرانی خود به فارغ التحصیلان موفق دانشجویان مجازی دانشکده از جمله خانم پروین برادران اشاره کرد و جذب دانشجویان الکترونیکی از کشورهای همسایه از جمله افغانستان، تاجیکستان و ... را به عنوان پیشنهادی جهت توسعه این نوع آموزش مطرح نمود. 

پخش کلیپ‌های مختلف، رونمایی از لایت بورد و هولوگرام و رونمایی از سایت‌های رسانه، شبکه اجتماعی شعاع، سامانه موک از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود. در پایان این جشنواره از استادان پیشرو در یادگیری الکترونیکی، دانشجویان برتر، کارشناسان همکار، دانش‌آموختگان موفق، پیمانکاران مرکز و دستیاران نمونه با اهدای لوح و هدایا تقدیر به‌عمل آمد که سه دانشجو و فارغ التحصیل برتر دوره های الکترونیکی دانشکده در بخش دانشجویان منتخب دوره های الکترونیکی و خانم زهرا صفاری، همکار دانشکده کارآفرینی به عنوان یکی از منتخبین  بخش "همکاران برتر رابط مرکز آموزش های الکترونیکی معرفی شدند.