۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد ساعت : 2:24 بوقت تهران
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ ارديبهشت   تعداد بازدید : 1375

مراسم گرامیداشت روز معلم با حضور رئیس دانشگاه تهران برگزار شد.

مراسم گرامیداشت مقام استاد و گفتگوی مسئولین دانشکده، مدیران گروه و برخی از استادان دانشکده با رییس دانشگاه تهران روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1397 در دانشکده کارآفرینی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر عباس بازرگان، مشاور ارزیابی کیفیت دانشکده با اشاره به ملاک های حرفه ای گرایی اعضای هیأت علمی، انجام ارزیابی درونی در دانشکده کارآفرینی را جهت نیل به اهداف والای دانشکده ضروری دانست.
در ادامه و با حضور رئیس دانشگاه تهران، دکتر محمد رضا زالی، رییس دانشکده، ضمن خیر مقدم و تبریک روز معلم، گزارش جامعی از فعالیت های علمی، آموزشی، پژوهشی و بین المللی دانشکده در سال 1396 ارائه نمود. 
سپس دکتر حجازی، معاون آموزشی دانشکده پروژه رصد دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده در خصوص اینکه آیا آموزش های دانشکده منجر به کارآفرین شدن دانشجویان شده است یا خیر، ارائه نمودند.  در ادامه دکتر اخلاصی، رئیس مرکز آموزش های آزاد دانشکده، جزئیات مربوط به 
اولین کلاس درس مشترک بین دانشکده فنی- کارآفرینی را تشریح نمود.

 

در این مراسم دکتر نیلی، رییس دانشگاه تهران، ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع استادان دانشکده کارآفرینی و تبریک ایام بزرگداشت مقام استاد  و اعیاد شعبانیه، سخنان مبسوطی در خصوص نقش دانشکده کارآفرینی در کارآفرین شدن دانشجویان به عنوان یک دانشکده متفاوت و جوان را ایراد نمود. وی تصریح کرد عملکرد دانشکده کارآفرینی به عنوان یک دانشکده جوان می بایست همراه با نوآوری باشد و برنامه های موجود در آن می بایست همواره بروز، نوآورانه و عملگرا بوده و سعی در تربیت فارغ التحصیلان کارآفرین داشته باشد. 
وی از پروژه رصد دانش آموختگان بسیار استقبال کرد و تعامل دانشکده کارآفرینی با سایر دانشکده ها و رشته ها را ضروری دانست. 

در انتهای این نشست صمیمانه، هیأت رئیسه دانشگاه از پروژه در حال احداث ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی بازدید کردند.