۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر ساعت : 14:54 بوقت تهران
تاریخ ایجاد: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۲ دي   تعداد بازدید : 488

جلسه دفاع پایان نامه دانشجوی کارشناسی ارشد با حضور مهندس جمیلی، رهبر کارآرفرین

آقای امید پویان فرد دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی (کسب و کار جدید) دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، ورودی مهر 95، از پایان نامه خود با عنوان "میزان تاثیر استراتژی بازاریابی بر عملکرد صادرات" که مطالعه موردی این طرح، کارخانه های روی شهر زنجان بود دفاع کرد.

این پایان نامه با حمایت و راهنمایی جناب دکتر رضا محمدکاظمی و مشاوره جناب دکتر علی داوری انجام گرفت. داوران این پایان نامه جناب دکتر یدالهی و جناب دکتر رضوانی بودند.

جلسه دفاع از پایان نامه این دانشجو با حضور جناب مهندس جمیلی بنیان گذار هولدینگ صنعتی زرین و رئیس اتاق بازرگانی ایران و هند و همچنین کارشناس همراه ایشان، رئیس جدید دانشکده جناب دکتر حسینی نیا، رئیس اسبق دانشکده جناب دکتر زالی و با استقبال دانشجویان علاقه مند و اساتید برگزار گردید.

در این جلسه مهندس جمیلی، بزرگترین صادرکننده روی در خاورمیانه بیان کردند:  اینگونه پایان نامه ها که بصورت کاربردی نوشته می شوند، می تواند بسیار به صنعت مورد نظر کمک کنند بخصوص برای کسب و کارهای نوپا و کوچک و این صنعت آماده استفاده از پیشنهادات مطرح شده در پایان نامه، در بازنگری طرح ها و استراتژی های بازاریابی این شرکت ها هستند.

همچنین ایشان در خصوص پیشرفت قسمت خصوصی این صنعت افزودند که: امروزه برخلاف چند سال پیش بیشتر بازار صادراتی و داخلی در دست بخش خصوصی است و این مقدار به میزان 70% به این سمت سنگینی می کند. همچنین وی در ادامه موضوع خوشه بندی و کنسرسیوم را برای کسب و کارهای کوچکتر که توانایی صادرات و ورود به بازارهای خارجی را ندارند پیشنهاد دادند.