۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين ساعت : 13:1 بوقت تهران

با سلام و احترام؛

در زیر جدول زمانبندي تعدادي از وام‌هاي دانشجويي نيمسال دوم سال تحصيلي ۹۹-۹۸ صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، جهت استحضار ارسال مي‌شود. خواهشمند است، ضمن دقت در بررسي و ثبت درخواست‌ها، نسبت به رعايت بازه زماني تعيين شده، همكاري لازم را با اين اداره كل داشته باشند تا با عنايت به محدوديت تعداد ليست‌هاي وام و اعتبارات صندوق، حقي از متقاضيان ضايع نشود.

شايان ذكر است در بازه زماني اعلام شده يك يا دو ليست از هر نوع وام، جهت پرداخت، تأييد و بسته خواهد شد. بنابراين درخواست‌هايي كه در روزهاي آغازين بازه زماني در سيستم صندوق رفاه ثبت مي‌شود، در صورت صحت مدارك و مستندات، سريع‌تر پرداخت خواهد شد و با مشكلات احتمالي اتمام اعتبار يا بسته شدن سيستم مواجه نخواهند شد.

درخواست‌های دانشجویان برای وام نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در سامانه گلستان به نشانی ems.ut.ac.ir و پورتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی bp.swf.ir می‌باشد.

همچنين تاكيد شده است اولويت پرداخت هر گونه وام و تسهيلات طبق مصوبات و آئين نامه‌هاي صندوق رفاه و تبصره ج بند ۹ قانون بودجه كل كشور در سال ۹۹و۹۸ با دانشجويان تحت پوشش كميته امداد و سازمان بهزيستي مي‌باشد، لذا رعايت اين مهم ضروري است.