- شنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
دوره جامع تحلیلگری بازار ارزهای دیجیتال دوره جامع بازاریابی دیجیتال

درباره دفتر

دفتر دوره­ های DBA و MBA آزاد و کاربردی دانشکده جهت تحقق سیاست­ های برنامه چهارم توسعه کشور و در راستای سند چشم ­انداز و اهداف استراتژیک خود، با رویکرد تنوع روش­ های آموزشی کارآفرینی در سطح کشور و به منظور فراهم آوردن امکان دسترسی بیشتر افراد مستعد و علاقه­ مند به آموزش ­های کاربردی و پاسخگویی به تقاضای روزافزون متقاضیان، گسترش مرزهای دانش و توسعه برنامه­ های آموزشی و به ره­گیری مناسب­ تر از امکانات و منابع موجود دانشکده، با طراحی برنامه ­های آموزشی مختلف منطبق با نیاز روز به ویژه در زمینه کسب و کار و صنعت و مدیریت به پرورش و بازآموزی نیروی انسانی شاغل در دستگاه­ های اجرایی پرداخته و با استفاده از جدیدترین تکنیک­ های آموزشی و یافته­ های علمی به بهسازی نیروی انسانی شاغل مبادرت می­ ورزد و پیشرفت ­های اجرایی و اداری را تسریع می­ نماید.
این دفتر با به ره­گیری از اساتید مجرب دو دسته آموزش‌های عمومی و تخصصی را در دستور کار خود قرار داده است. دسته اول دوره های آموزش عمومی کارآفرینی می‌باشند که با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی و آشنایی هر چه بیشتر اقشار جامعه از مهارت های عمومی و کسب و کار و توسعه این مهارت ها طراحی شده است و دسته دوم آموزش های تخصصی کارآفرینی است. برنامه های این دوره ها به طور خاص برای سازمان ها و صاحبان صنایع کوچک و برای آشنایی با چگونگی مدیریت کسب و کار طراحی شده‌است.
در این راستا این دفتر با به ره­گیری حداکثری از توان علمی موجود، اقدام به راه ­اندازی دوره­ های مختلف علمی و تخصصی با ارائه مستقیم معتبرترین گواهی­ های پایان دوره از دانشکده کارآفرینی در قالب­ های مختلف نموده است که دوره ­های آموزشی کاربردی کوتاه مدت مختلف، دوره ­های 64 ساعته، تربیت مربی کارآفرینی، MBA یکساله و تک­درس ­های کاربردی مدیریتی و کارآفرینی در گرایش ­های مختلف از مهم ­ترین آنها می­ باشد.
 
 
دکتر نادر سید امیری
مرتبه علمی: استادیار
رشته تحصیلی: دکتری مدیریت بازاریابی
سمت: مدیر دوره های MBA و DBA
گروه آموزشی: کارآفرینی سازمانی
پست الکترونیک: nadersa@ut.ac.ir
شماره تماس: 61119340
 
 
 
اعظم حیدری
مدرک تحصیلی: کارشناسی
سمت: کارشناس دوره های MBA
شماره تماس: 88225027
   
سعیده حنفی
مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد
سمت: کارشناس دوره های DBA
شماره تماس: 88225042
   
سمیه خیرآبادی
مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد
سمت: کارشناس امور مالی آموزش های آزاد
شماره تماس: 88335096

 

  

نشانی: خیابان امیرآباد شمالی - نبش خیابان شانزدهم(شهید فرشی مقدم) - دانشکده کارآفرینی - دفتر دوره های DBA و MBA آزاد و کاربردی

کدپستی: 1439813141

صندوق پستی: 796- 14395

 

ساعت کار: 15:30-7:30

تلفن گویا: 8-88225006

پست الکترونیک: entMBA@ent.ut.ac.ir

                     Alumni_MBA@ent.ut.ac.ir