ابلاغ جشنواره درون دانشگاهی حرکت-ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران

ابلاغ جشنواره درون دانشگاهی حرکت-ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران


 

نظر به ابلاغ سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هدف جمع‌آوری و ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در بازه زمانی اول خرداد ۱۳۹۸ تا اول آبان ۱۳۹۹ بدین وسیله دستورالعمل اجرایی جشنواره درون دانشگاهی حرکت-ویژه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تهران ارسال می‌شود.

انجمن‌های علمی دانشجویی و دانشجویان دانشگاه تهران می‌توانند با توجه به دستورالعمل اجرایی این جشنواره (دریافت فایل) حداکثر تا ۱۵ آذرماه به سامانه culfest.ut.ac.ir مراجعه و در حوزه‌های رقابتی زیر در این جشنواره شرکت کنند:

- انجمن علمی دانشجویی برتر

- فعالیت علمی خلاقانه

- نشریه

- مسابقه علمی

- محتوای دیجیتال

- کتاب

- اختراع

- بخش ویژه

- کارآفرینی و کسب و کار

 

لازم به ذکر است در حوزه‌های کتاب و اختراع، افزون بر انجمن‌های علمی دانشجویی، هر کدام از دانشجویان دانشگاه به‌صورت فردی هم می‌توانند شرکت کنند. آثار هر کدام از حوزه‌های رقابتی در گروه‌های پنج گانه فنی و مهندسی، هنر و معماری، علوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

به برگزیدگان این دوره از جشنواره ضمن معرفی به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت بر حسب رتبه کسب شده و سهمیه اعلامی، هدایای نقدی و لوح تقدیر نیز اعطا خواهد شد.

 
 
 
 
آدرس کوتاه :