ابلاغ دستورالعمل اجرایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر 12»

ابلاغ دستورالعمل اجرایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر 12»


به گزارش روابط عمومی جشنواره، دستورالعمل اجرایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل و آزادی در بیان» ابلاغ شد. مدیران مسئول و دانشجویان صاحب اثر در نشریات دانشجویی می‌توانند با مراجعه به سامانه titrfestival.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار با توجه به دستورالعمل اجرایی حداکثر تا ۳۰ دی ماه اقدام کنند.
در این جشنواره آثار در پنج بخش آثار برگزیده، نشریات برگزیده، فضای مجازی، بخش ویژه و بخش سرزمین مادری قابل شرکت است. جزئیات بخش‌های جشنواره در ماده ۵ دستورالعمل ارائه شده است.
هر دانشجو می‌تواند در هر یک از رشته‌های بخش آثار و بخش ویژه حداکثر تا سه اثر را ارسال کند، از این‌رو شرکت‌کنندگان باید سه اثر از بهترین آثار خود را در جشنواره شرکت دهند. جزئیات چگونگی ارسال و بارگذاری آثار در ماده ۶ دستورالعمل اجرایی درج شده است.
کلیه نشریات دارای مجوز از کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران که در فاصله زمانی یکم دی ماه ۱۳۹۷ تا سی ام دی ماه ۱۳۹۹ منتشر شده‌اند و آثاری که در این نشریات انتشار یافته‌اند، امکان شرکت در جشنواره را دارند. دیگر ضوابط و مقررات شرکت در این جشنواره به‌طور کامل در ماده ۹ دستورالعمل اجرایی آورده شده است.
 
لینک دستورالعمل اجرایی: https://cultural.ut.ac.ir/gallery/sendfile/wv2fylda794997.pdf
لینک خبر برای بهره‌برداری جهت درج در سامانه‌ها: https://cultural.ut.ac.ir/ShowClubNews/28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :