اطلاعیه شماره 3 مصاحبه با متقاضیان مقطع دکتری در سال تحصیلی ۱۳۹۹

اطلاعیه شماره 3 مصاحبه با متقاضیان مقطع دکتری در سال تحصیلی ۱۳۹۹


به اطلاع متقاضیان رشته کارآفرینی مقطع دکتری سال 99 می رساند، ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک از روز شنبه مورخ 1399/06/29 لغایت روز دوشنبه مورخ 1399/06/31 خواهد بود و داوطلبان می‌توانند با توجه به راهنمای ثبت نام الکترونیکی با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه به آدرس ems1.ut.ac.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند.

تاریخ ارزیابی تخصصی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی(.Ph.D)، در بازه زمانی 7 مهر الی 9 مهر خواهد بود. زمان دقیق و نحوه مصاحبه در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

همه متقاضیان موظف به ارسال پروپوزال طرح پژوهشی مورد علاقه خود در ۲ صفحه ( که شامل عنوان، بیان مسئله، اهداف، سوالات و روش تحقیق است) و یک انگیزه نامه (که دلایل تحصیل در مقطع دکتری رشته کارآفرینی و چشم انداز خود را در آن شرح داده باشند)، تا روز چهارشنبه 1399/07/03 هستند. لطفا فایل وورد و پی دی اف پروپوزال طرح پژوهشی و انگیزه نامه خود را به آدرس پست الکترونیک ssafari@ut.ac.ir ارسال نموده و اعلام وصول آن را دریافت کنید. جهت شرکت در مصاحبه مجازی ارسال این دو فایل ضروری است.

توجه: انجام مصاحبه صرفاً برای داوطلبان تنها یک بار برگزار می‌شود و عدم شرکت داوطلبان در بازه تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و برگزاری مصاحبه مجدد امکان پذیر نمی‌باشد.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام الکترونیکی در هر یک از کد رشته محل‌های دارای حد نصاب در تاریخ‌های مقرر در سایت مذکور می‌باشند. در صورت عدم ثبت نام الکترونیکی از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.

 

فایل های پیوست:

شیوه نامه

راهنمای ثبت نام الکترونیکی

راهنمای شرکت در مصاحبه الکترونیکی

 

آدرس کوتاه :