انعقاد تفاهم نامه فی مابین دانشکده کارآفرینی و بانک رفاه کارگران

انعقاد تفاهم نامه فی مابین دانشکده کارآفرینی و بانک رفاه کارگران


با حضور دکتر حسینی نیا، رئیس دانشکده کارآفرینی و دکتر اسماعیل لله گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران،  تفاهم نامه همکاری فی مابین، روز یکشنبه 9 خرداد 1400 به امضاء طرفین رسید.
در این جلسه دکتر حسینی نیا ضمن خوش آمدگویی به مهمانان از ظرفیت های علمی و تخصصی دانشکده کارآفرینی به عنوان اولین دانشکده کارآفرینی در خاورمیانه یاد کرد و دانشکده را فضایی متفاوت برای رشد و پرورش ایده های کارآفرینی دانشجویان دانست. 
وی با اشاره به روند اجرایی ساخت و ساز ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی، این مکان را برای رشد و توسعه استارت آپ ها و کسب وکارهای جدید توسط دانشجویان معرفی کرد.
در ادامه دکتر لله گانی، مدیر عامل بانک رفاه، حضور در دانشکده کارآفرینی را متمایز از سایر فضاهای دانشگاهی عنوان کرد و گفت: دانشکده کارآفرینی با در اختیار داشتن دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی و اساتید جوان و متخصص نقش بسزایی را در تربیت جوانان دارای ایده برعهده دارد و امید است این دانشکده فضایی باشد تا دانشجویان فارغ التحصیل دنبال استخدام نبوده و کسب وکاری برای خود راه اندازی کنند. 
این تفاهم نامه در راستای همکاری مشترک فی مابین دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و بانک رفاه کارگران به منظور بهره مندی از ظرفیت های علمی و عملی طرفین منعقد شد. گفتنی است تأسیس مرکز تحقیات کارآفرینی در خدمات بانکی و مرکز شتاب دهنده کسب وکارهای نوپا در دانشکده، استفاده از ظرفیت های بانک و دانشکده برای تسهیل تبادلات مالی و علمی مرتبط، برگزاری همایش های ملی و بین المللی در زمینه های بانکداری نوین، ارائه خدمات مشاوره کسب وکار به به نوآوران و کارآفرینان بانکی، برگزاری دوره های MBA و DBA با گرایش باندکداری نوین و ... از موضوعات اصلی این تفاهم نامه است. 
در انتهای این جلسه، مدیرعامل بانک رفاه و هیأت مدیره همراه از ساختمان جدید دانشکده بازدید کردند و قول مساعدت در روند اجرایی ساخت این ساختمان دادند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :