حضور راهنمای گردشگری بین الملی در کلاس بازاریابی در گردشگری

حضور راهنمای گردشگری بین الملی در کلاس بازاریابی در گردشگری


در راستای برگزاری هرچه با کیفیت تر کلاس های آنلاین دانشکده کارآفرینی، ایمان رویین دژ، راهنمای گردشگری بین الملی مقیم ایتالیا بصورت مجازی با هماهنگی خانم بهناز کاوندی از فارغ التحصیلان دانشکده در کلاس درس بازاریابی دکتر رضا محمد کاظمی حضور یافت.

وی که دارای مجوز راهنمای گردشگری از منطقه واتیکان در رم می باشد از تجربیات و چالش های راهنمای گردشگران در زمان پاندمی کرونا و شرایط ویژه صنعت گردشگری در این ایام برای دانشجویان سخن گفت.

وی که در زمان برگزاری این رویداد در ترکیه حضور داشتند با ارائه تصاویر زنده از مکانهای گردشگری کشور ترکیه، شرایط گردشگران در ایام کرونا در ترکیه را به دانشجویان نشان داد و در ارتباط با اتفاقات رخداده و غیر قابل پیش بینی از زمان شروع پاندومی تا ورود به فضای دیگری از گردشگری جهت حفظ مسافران و همچنین ادامه فعالیت در این حوزه صحبت کرد.

ایمان رویین دژ فعالیت های خود را به عنوان راهنمای گردشگری بصورت حرفه ای و جدی در اینستاگرام با گشت زنی در شهرهای مختلف و به اشتراک گذاری تصاویر و اتفاقات نوع جدیدی از تجربه سفر را با مخاطبین خود به اشتراک می گذارد.

در این ایام برخلاف گذشته بدون نیاز به حضور فیزیکی، افراد می‌توانند از مکان و موزه ها بصورت مجازی بازدید داشته و از توضیحات راهنما بهره‌مند شوند. این روش و ایده فرصت بسیار مناسبی برای افراد علاقه‌مند ایجاد می‌کند تا با تولید محتوا از مکان و رویدادهای خاص در داخل کشور، جذب گردشگر داخلی و خارجی داشته باشند و بسترهای لازم برای ایام پسا کرونا در این موضوع را فراهم آوردند.

در پایان کلاس نیز صحبت از شبکه سازی با دانشجویان و ارتباط بیشتر با فعالان حوزه گردشگری در خارج از ایران مطرح گردید تا از بستر مجازی ایجاد شده در حال حاضر برای معرفی مکانهای گردشگری داخلی به گردشگران دیگر کشورها استفاده شود.

 

آدرس کوتاه :