دانشجویان دانشکده کارآفرینی از شرکت آذین خودرو بازدید کردند.

دانشجویان دانشکده کارآفرینی از شرکت آذین خودرو بازدید کردند.


۲۹ آذرماه جمعی از دانشجویان کلاس های طرح کسب و کار دکتر محمدکاظمی، کارآفرینی سازمانی دکتر زالی و کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات دکتر خاوندکار، از شرکت قطعه سازی آذین خودرو بازدید نمودند. 
ابتدای این بازدید با سخنرانی های کوتاه اساتید دانشکده کارآفرینی و مدیران اذین خودرو همراه بود. دکتر خاوندکار به نقش ویژه ارتباط با کارآفرینان در شکل‌گیری روحیه کارآفرینی در دانشجویان اشاره نمودند. دکتر یغمایی مدیر عامل گروه صنعتی برنز از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آذین خودرو ضمن معرفی فعالیت های شرکت، برای بورس تحصیلی دانشجویان نخبه اعلام آمادگی نمودند. 
در ادامه جناب حاج رضا رضایی بنیانگذار هلدینگ آذین خودرو در سخنرانی پرشور به ارائه تجربیات خود در مسیر کارآفرینی و پیشبرد فعالیت‌های شرکت پرداختند. این رهبر کارآفرین خودشناسی، باور به خود و آرزوهای بلند حساب‌شده را به عنوان نقطه شروع حرکت عنوان نموده و اقدام بر مبنای نگاه و تفکر خلاق و تصمیم‌گیری سنجیده را ضرورت‌های سازندگی معرفی نمودند. ایشان با استراتژیک خواندن رشته کارآفرینی، به نقش آن در راستای گره گشایی از چالش‌های اشتغال و توسعه اقتصادی کشور اشاره نموده و ابراز امیدواری کردند با افتتاح ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی شاهد نقش آفرینی بیش از پیش این دانشکده در حرکت آموزش عالی به سمت دانشگاه کارآفرین باشیم.  
در ادامه دکتر عیسی جلالی از متخصصین روانشناسی سازمانی به تشریح مفهوم مایندفولنس و نقش آن در شخصیت کارآفرینان پرداختند. حاضر در لحظه ها با تمام وجود، لبریز از عشق، سرشار از زندگی، پر از توجه و عمیق از اقدام باشید.  جناب دکتر زالی قائم مقام بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی و عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی به تشریح نقش پشتکار و اشتیاق در موفقیت کارآفرینان پرداخت و عشق به مردم و وطن را ویژگی مشترک رهبران کارآفرین عنوان نمودند.
پس از اتمام سخنرانی های کوتاه، دانشجویان حاضر در قالب دو گروه با سرپرستی اساتید دانشکده کارآفرینی و حضور تکنسین‌های شرکت آذین خودرو به بازدید از بخش‌های مختلف تولید پرداختند.
لازم به ذکر است شرکت تولیدی آذین خودرو در سال ۱۳۷۰ به منظور تولید قطعات تزئینی انواع خودرو به ویژه خودرو سواری به صورت یک شرکت سهامی خاص ایجاد شده و در حال حاضر دارای 6000 پرسنل است. 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس کوتاه :