دوره MBA بین المللی

دوره MBA بین المللی


شروع اولین دوره MBAبین المللی با همکاری دفتر آموزش های آزاد و کاربردی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و دانشگاه Gloucestershire انگلستان
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران قصد دارد برای اولین بار در ایران با همکاری دانشگاه Gloucestershire انگلستان دوره های مجازی MBA  را آغاز نماید. دانشکده کارآفرینی این فرصت را در اختیار متقاضیان و علاقه مندانی که قصد ادامه تحصیلی در رشته MBAرا دارند می توانند در این دوره ثبت نام نمایند. هر یک از دانش پذیران بعد از سپری کردن واحدهای درسی در دانشکده کارآفرینی و دانشگاه Gloucestershire می توانند با اساتید دانشگاه مذبور جهت نگارش پایان نامه اقدام نمایند و به اخذ گواهی نامه از دانشگاه Gloucestershire  و دانشکده کارآفرینی نائل شوند، که این مسیر می تواند راه را برای تمام رهجویان دانش برای تحصیلات بیشتر در سراسر جهان هموار کند.
شرکت در امتحان زبان انگلیسی برای کلیه متقاضیانی که مایل به شرکت در این دوره هستند، الزامی می‌باشد و با ارزیابی‌های مورد نظر، متقاضیان برای گذراندن دوره آکادمیک انگلیسی می‌توانند اقدامات لازم را انجام دهند. در این راستا دانشکده کارآفرینی با همکاری مرکز آموزش بیان برتر که یکی از موسسات پیشرو در حوزه زبان شناسی و آموزش تخصصی انگلیسی در ایران می باشد، با در نظر گرفتن دوره‌های فشرده آموزش انگلیسی آکادمیک، به عنوان امتیاز انحصاری این دوره برای این دسته از متقاضیان، اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه انگلیسی آکادمیک نموده است. در این دوره به دانش پذیران آموزش مقاله نویسی آکادمیک، آموزش چهار مهارت زبانی به شیوه آموزش مبتنی بر محتوا که بخشی جدایی ناپذیر از تدریس دوره MBA به زبان انگلیسی است، آموزش داده می شود.
چرا ما به تحصیل در رشته MBA نیاز داریم؟   
تحصیل در رشته MBA به افراد کمک می کند تا مهارت های مدیریتی بسیاری کسب کنند، که دستیابی به آنها در سایر زمینه های تحصیل امکان پذیر نیست. یادگیری دانش در این رشته به قابلیت‌های دانشپذیران و نیز به انتخابشان از سوی هیئت مدیره برای برنامه ها، تصمیمات و استراتژیک های مهم شرکت کمک فراوان می‌کند. و حتی افرادی که می خواهند مشاوره سازمان و مشاوره مدیر عامل شوند، تحصیل در دوره MBA گزینه مناسبی برای این دسته از افراد به حساب می آید قابل ذکر است دوره MBA نیز به افرادی که احساس می‌کنند روابط شغلی آنها با مشکل روبه رو است و یا نمی‌توانند ارتباط خوبی را با همکاران و مدیران خود ایجاد کنند، پیشنهاد می‌شود
 بنابراین تحصیل در دوره MBA با تدریس اساتید بین المللی، با رویکردهای مختلفی از دانش مدیریت و قابلیت درک شایسته ای از نکاتی مانند ظرفیت علم این حوزه و وسعت تجارت را در فرد می پروراند و بستری مناسب را برای اخذ تصمیمات مدیریتی سرنوشت ساز را برای افراد آموزش می دهد. این دانش در برگیرنده ابزار و روش های به روز برای شناسایی و تشخیص فرصت های جدید است و دانشجویان پس از  گذراندن این مسیر تغییر بسیاری را در نگرش خود به علم در این حوزه و همچنین به حوزه کسب وکار احساس خواهند کرد. 
MBA دانشکده کارآفرینی
دانشکده کارآفرینی دوره های MBA را از سال 1388شروع و تا کنون توانسته است  72 دوره موفق را به اتمام برساند. و با افتخار اعلام می کند در این دوره ها مدیران وکارآفرینان موفقی را با حضور اساتید برجسته و کارگاه های غنی از اطلاعات و با آموزش های به روزی دنیا، به جامعه معرفی نماید که توانسته اند در مسیر علم وکسب وکار خود موفق شوند.
در حال حاضر دفتر آموزش های آزاد و کاربردی دانشکده کارآفرینی در دوره MBA بین المللی قصد دارد مسیر جدیدی از علم و دانش را با حضور  علاقه مندان در این حوزه طی نماید و امید است که در این مسیر خدمت شایانی به کسب دانش در کشور نماید

دوره زبان انگلیسی
برنامه درسی این دوره به صورت Content-Based Instruction و با تمرکز بر آموزش Academic English در حوزه مدیریت برنامه ریزی شده است. ویژگی‌های این دوره به صورت خلاصه به شرح ذیل خواهد بود: 
•    آموزش لغات آکادمیک AWL مورد نیاز برای گذراندن دوره‌های آکادمیک به زبان انگلیسی 
•    تکنیک‌های لازم برای خواندن متون تخصصی به انگلیسی 
•    آموزش اصول گزارش نویسی و رایتینگ آکادمیک 
•    تدریس مهارت‌های مختلف توسط اساتید متخصص همان مهارت
•    آموزش لغات تخصصی در حوزه مدیریت 
•    استفاده از رسانه‌های تصویری و صوتی برای تسریع یادگیری
•    تدریس گرامر و ساختارهای لازم براساس متد Focus on form 
دیپلم تحصیلات تکمیلی دوره MBA
اهداف دوره:
•    این دوره دانشجویان را برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد آماده می کند
•    دانشجویان را با رویه دانشگاهی انگلیس آشنا می کند.
•    دانشجویان را به مهارت های لازم علمی مجهز می کند
•    فراگیران را برای مشاغل موفق به عنوان مدیر و رهبر آماده می کند
•    افزایش دانش و درک از طیف گسترده ای از زمینه های مدیریت و رهبری.
•    توانایی ارزیابی مفاهیم و نظریه های تجاری و به کارگیری آنها به روشی تحلیلی برای بر طرف کردن چالش های رهبری.
•    تفکر انتقادی و رویکرد تأمل در حل مسئله را در طیف وسیعی از زمینه ها تشویق می کند.
•    افزایش آگاهی از تغییر ماهیت محیط کسب و کار و نیاز به دستیابی به اهداف به روشی پایدار و اخلاقی
•    دانشجویان را به فکر فراتر از سوابق اجتماعی و فرهنگی خود رهنمود می نماید
•    مهارت های آکادمیک / تحقیقاتی را برای آماده سازی برای شروع یک پایان نامه کارشناسی ارشد توسعه می دهد
نتایج یادگیری دوره
دانشجویی که در حال گذراندن موفقیت آمیز دوره است باید:
•    قادر به پیشرفت در تحقیقات در تجارت یا زمینه مرتبط با مدیریت خواهد بود
•    با رویه دانشگاهی انگلیس که آنها را آماده می کند آشنا خواهند شد
روش های ارزیابی به شرح زیر می باشد:
•    امتحانات کتبی
•    امتحانات عملی
•    دوره های آموزشی با انواع  مطالعات موردی،
•    ارائه، مقاله و گزارش.

فرصت های شغلی و اشتغال
برنامه ما یک دوره تمام وقت است  که از طریق تعامل با افرادی که در حوزه عملیاتی فعال می باشند و از موسسه ما بازدید می کنند و در کارگاه ها و سخنرانی های مربوط به برنامه شرکت می کنند ، دانشجویان را قادر می سازد تا بینش عملی کسب  کنند. 
پشتیبانی از دانشجویان و یادگیری دانشجویان در دانشکده کارآفرینی و دانشگاه Gloucestershire
دانشجویان ما از طریق تیم خدمات دانشجویی به اطلاعات ، مشاوره و راهنمایی در مورد طیف وسیعی از مسائل دسترسی دارند. این کار را می توانید به صورت حضوری در میز پذیرش یا از طریق تماس تلفنی / ایمیل انجام دهید. آنها می توانند با مشاوره از طریق صفحات Moodle برای برنامه ، به منابع دسترسی پیدا کنند. ما کارکنان پشتیبانی دانشجویی داریم که با دانشجویان کار می کنند تا آنها را با مسائل مربوط به پیشرفت راهنمایی کنند. دانشجویان ما می توانند به خدمات مشاوره ما دسترسی پیدا کنند و برای دانشجویان ویژه ای که نیازهای ویژه یادگیری دارند پشتیبانی تخصصی طراحی شده است. دانشجویان همچنین می توانند از طریق مربیان شخصی یا حضوری از طریق میز پذیرش ما معرفی شوند.
الزامات دوره

برای دیپلم فارغ التحصیل (120 اعتبار)

120 واحد از دروس زیر باید گذرانده شود

 

انگلیسی دانشگاهی برای تحصیلات تکمیلی

صفر واحد

یک ترم

پروژه تحقیقاتی

15 واحد

1-3 ترم

مدیریت استراتژیک و رهبری

15 واحد

1ترم

افراد در سازمانها

15 واحد

1ترم

مدیریت مالی

15 واحد

1ترم

بازاریابی استراتژیک

15 واحد

1ترم

کارآفرینی

15 واحد

1ترم

مدیریت پروژه

15 واحد

1ترم

پایداری / رهبری اخلاقی

15 واحد

1ترم

مدیریت ریسک

15 واحد

1ترم

مدیریت منابع انسانی

15 واحد

1ترم

120 واحد

 

 

جزئیات ترم مشمول سیستم جدول زمانی است و قابل تأیید نیست

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام در دوره بین المللی MBA به آدرس وب سایت  https://entbs.ir/مراجعه نمایند  یا با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:
 02188225028 و 02188225027 

همچنین می توانید ما را از طریق آدرس های زیر در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
http://t.me/ent_dba_mba
http://instagram.com/utent.dba.mba

آدرس کوتاه :