دومین همایش ملی کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی با همکاری دانشکده کارآفرینی برگزار شد.

دومین همایش ملی کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی با همکاری دانشکده کارآفرینی برگزار شد.


دومین همایش ملی کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی، به همت کانون کارآفرینی، سازمان ملی کارآفرینی کشور و موسسه فرهنگی هنری مهستان و با همکاری دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برای معرفی الگوهای موفق در این حوزه 9 تیر ماه برگزار شد. 
در این همایش که با استقبال گسترده شرکت‌های مطرح کشور، فعالان کارآفرینی، مشاوران حوزه کسب و کار و مدیریت و کارآفرینان پیشرو، در مرکز همایشهای سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد، شرکت‌کنندگان پس از برگزاری دو پنل تخصصی با موضوعات کارآفرینی و مسئولیت‌ اجتماعی و سخنرانی مهمانان مراسم، با برترین شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه کارآفرینی و مسئولیت‌های اجتماعی با اهدای لوح سپاس و جایزه همایش آشنا شدند.
دکتر طاهری رئیس اداره استاندارد استان تهران، دکتر کیانی بختیاری ریاست سازمان مدیریت صنعتی، خانم دکتر ابتکار معاونت امور زنان ریاست جمهوری، آقای موسوی لارگانی رئیس فراکسیون کارآفرینی مجلس شورای اسلامی، آقای دکتر زالی عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از جمله سخنرانان این همایش بودند که در بخش‌های مختلف همایش درباره جایگاه مسئولیت‌ اجتماعی در حوزه کارآفرینی و بنگاه های اقتصادی به ایراد سخنرانی پرداختند.
 
دکتر محمدرضا زالی، عضو هیأت علمی دانشکده کارآفرینی دراین همایش از وضعیت موجود کارآفرینی در ایران و جهان بر اساس جدیدترین دستاوردهای پژوهشی کارآفرینی توسط دفتر دیده بان جهانی کارآفرینی در دانشکده کارآفرینی سخن گفت و مسئولیت پنل های تخصصی این همایش را برعهده داشت. 
 
سیده فاطمه مقیمی رئیس کانون آفرینی، و عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران به عنوان یکی از برگزارکنندگان و اولین سخنران این همایش به ایراد سخنرانی و خیرمقدم به حاضران پرداخت.
وی همچنین درباره ضرورت توجه به موضوع مسئولیت اجتماعی در فعالیت‌های کارآفرینان کشور عنوان کرد: یکی از دلایلی که برگزارکنندگان این همایش به دنبال شکل‌گیری چنین گردهمایی بودند برنامه‌ای با اثرگذاری درازمدت بود. ما به دنبال این بودیم که بتوانیم باری را از دوش بنگاه‌های اقتصادی برای شناخت و پیگیری مسئولیت اجتماعی برداریم و تغییر نگاه به موضوع کارآفرینی را ایجاد کنیم.
 
 
 
 
آدرس کوتاه :