رشته مربیگری کسب وکار، مقطع کارشناسی ارشد در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اجرا می شود.

رشته مربیگری کسب وکار، مقطع کارشناسی ارشد در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اجرا می شود.


به اطلاع علاقمندان حوزه کارآفرینی می رساند، دانشکده کارآفرینی افتخار دارد از نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399، میزبان دانشجویان در رشته مربیگری کسب و کار در مقطع کارشناسی ارشد باشد.
    با توجه به نیاز بازار کار  کشور به خدمات مربیگری کسب و کار ، با لطف خدای متعال برنامه/ رشته مربیگری کسب و کار (business coaching program) پیشنهادی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، با طی مراحل کارشناسی و اداری مورد تائید و تصویب  نهائی دفتر گسترش آموزش عالی کشور  قرار گرفت.  
این برنامه بر اساس مطالعه تجربیات جهانی در 70 دانشگاه ، موسسه ، نهاد و برنامه های آموزشی مرتبط با آموزش یا خدمات مربیگری در دنیا ، همچنین چالش های ایجاد و رشدکسب و کارهای کوچک ، متوسط و بزرگ کشور ،  و در نهایت دغدغه ها و  چالش‌های مربیان و مشاوران کسب و کارها در کشور با اهداف زیر تدوین شده است:
1)    پرورش افراد توانمند در ایجاد کسب و کارهای نوپا (creating new business/ start-ups)
2)    پرورش افراد توانمند در انجام فعل مربیگری (act of coaching) در کسب و کارها
3)    پرورش افراد توانمند در طراحی و استقرار فرایند مربیگری در کسب و کارها و سازمان ها
4)    پرورش افراد توانمند در آموزش فعالیت مربیگری  در کسب و کارها
ساختار و محتوای 32 واحد درس و پروژه یا پایان نامه بگونه ای چیدمان شده است که دانش آموختگان بتوانند به اهداف مورد اشاره دست یابند.
مدرسان این دوره نیز بر اساس سه دغدغه اساسی شامل: برخوردار از تجربه مدیریتی ، تجربه کارآفرینی  و تجربه فعل مربیگری  و مشاوره کسب و کارها در کنار تجربیات دانشگاهی انتخاب  و استفاده می شوند.  
علاقمندان به این حوزه تخصصی، می توانند با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش، در این کد، انتخاب رشته انجام دهند.
دانشکده کارآفرینی از افراد مستعد و دارای سوابق علمی و تجربی برای تحصیل در رشته مربیگری کسب و کار دعوت به عمل می آورد.
برای کسب اطلاعات بیشتر فایل پیوست را ملاحظه فرمایید.

 

آدرس کوتاه :