فراخوان ثبت نام برای شرکت در بازارچه بهاره کارآفرینی اسفند ۱۴۰۲

فراخوان ثبت نام برای شرکت در بازارچه بهاره کارآفرینی اسفند ۱۴۰۲


به گزارش واحد روابط عمومی دانشکده کارآفرینی به استحضار می‌رساند دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشگامان و مشوقان اصلی کارآفرینی و نوآوری درکشور، نقشی حیاتی در حمایت از کارآفرینی و اشتغال‌زایی قشر جوان به‌خصوص دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تهران دارد که در راستای تحقق این مهم، قصد دارد امسال «بازارچه بهاره کارآفرینی دانشجویی و دانش آموختگی» در بازه زمانی ۱ تا ۱۵ اسفند ماه از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در محل دانشکده کارآفرینی برگزار نماید.

این بازارچه بهاره برای آن دسته از دانشجویان و دانش آموختگان که صاحب کسب‌و‌کار تولیدی و فروش محصولات دست‌ساز دارند و محصولات آن‌ها مناسب برای فروش در فضای دانشکده و همسو و هم‌راستا با زمینه فرهنگی، اخلاقی و حرفه‌ای دانشگاه تهران نیز می‌باشد. در این بازارچه، محصولاتی از قبیل صنایع دستی و زیورآلات دست‌ساز، محصولات کادویی و دکوراتیو دست‌ساز و همچنین تنقلات، خشکبار و خوراکی خانگی ارائه می‌گردد. به‌علاوه، آن‌دسته از دانشجویان که کسب‌وکارشان خدمات‌محور می‌باشد می‌توانند جهت معرفی و بازاریابی کسب‌و‌کار و خدماتشان در این بازارچه شرکت نمایند.

جهت ثبت نام و شرکت در این بازارچه، دانشجو و دانش آموخته محترم با امور دانشجویی و فرهنگی با تلفن ۸۸۲۲۵۰۱۰ و ۸۸۳۳۵۱۰۰ تماس حاصل فرمائید.

فرم ثبت نام اولیه برای حضور در بازارچه در پیوست را تکمیل و تا تاریخ ۲۹/‏۱۱/‏۱۴۰۲‬ به ایمیل m_hosseinzadeh@ut.ac.ir ارسال نمائید.

شرایط حضور در بازارچه:

- تمامی محصولات ارائه شده دست‌ساز و یا تولید خانگی

- بازاریابی و ارائه محصولات و خدمات کسب و کار دانشجویی و دانش آموخته

- فروش هرگونه محصول خریداری‌شده از بازارها و دست‌فروشی آن در این بازارچه اکیداً ممنوع می‌باشد.

- نماینده هر غرفه (فروشنده) باید دانشجو یا دانش آموخته یکی از رشته‌های دانشکده کارآفرینی در مقطع ارشد یا دکتری باشد.

- شرکت دانشجویان مجازی به‌عنوان شرکت‌کننده بلامانع است.

- بازدید عموم از این بازارچه آزاد است.

 

 

آدرس کوتاه :