نقطه عطف هفتم

نقطه عطف هفتم


دومین مراسم همیاری کارآفرینانه (Fundraising)  اول اسفند ماه 1395

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران پس از سه دوره برگزاری موفقیت آمیز جشنواره رهبران کارآفرین در سال های 92، 93 و 94، چهارمین جشنواره رهبران کارآفرین همراه با اعطای نشان عالی رهبران کارآفرین را با حضور وزیر محترم کار، جمع بزرگی از رهبران کارآفرین، کارآفرینان ملی، اعضای هیأت علمی دانشگاه و دانشجویان، عصر روز یکشنبه اول اسفند ماه 1395 در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار نمود.

 

 

دکتر زالی در مراسم افتتاحیه، با اشاره به شعار سال 1395 "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل"، اهمیت رشد و توسعه کارآفرینی را بیش از هر زمان دیگری دانست و گفت: تجلیل از رهبران کارآفرین، تجلیل از کارآفرینی و تلاش برای پرورش نسل بعدی رهبران کارآفرین در ایران است و کارآفرینان جوان باید ادامه دهنده منش و بینش آنان در کسب و کار خود باشند.

 

 

دکتر ربیعی، وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان سخنران اصلی این جشنواره، ضمن تشکر از بانیان این جشنواره، تاکید کرد: مفهوم کارآفرینی یک نوع نگاه به معنی ایجاد ثروت برای خود و جامعه است، کارآفرینی هر روز در جامعه پر مفهوم تر می‌شود، روزی کار آفرینی فقط یک مفهوم انتزاعی و تک بعدی داشت اما امروز در دانشگاه‌های ما در حوزه کار آفرینی خوب کار شده است و کارآفرینان به عنوان الگوهای موفقیت و ارزش، به جامعه معرفی می­شوند.

 

 

وی افزود: ما به افراد و جامعه موفق نیاز داریم و قطعا نقش انسان‌های موفق در کار‌آفرینی مهم و بی بدیل است. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ما نیاز به عقلانیت، سخت کوشی و اجماع بزرگ در طی چندین سال برای حل مشکلات کشور داریم.

در پایان بخش افتتاحیه این جشنواره، مراسم تجلیل از رهبران کارآفرین اقتصادی و اجتماعی با معرفی 21 رهبر کارآفرین در حوزه اقتصادی و اجتماعی برگزار شد.

 

در بخش دوم جشنواره، بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی، با توجه به نیاز تأمین مالی پروژه ساختمان دانشکده و اعلام آمادگی برخی از کارآفرینان نیک اندیش، دومین مراسم همیاری کارآفرینانه (فاندرایزینگ) را با هدف جلب مشارکت کارآفرینان خیّر در احداث ساختمان جدید دانشکده کارآفرینی، برگزار نمود. این مراسم با سخنرانی آقای مهندس بنی آدم رییس جامعه خیّرین مدرسه ساز استان تهران و برنده جایزه صلح جهانی گوسی آغاز گردید. در ادامه از سوی کارآفرینان خیّر معادل 23 میلیارد تومان اعلان همیاری بصورت نقدی، کالا و خدمات شد.

 

اسامی خیرین و نیک اندیشان بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی در مراسم همیاری دوم

1.       گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس محمدمهدی فنایی

2.       گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس حمیدرضا شاه حسینی

3.       گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس احد عظیم زاده

4.       گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس محمدرضا انصاری

5.       گرانمایه ارجمند سرکار خانم صدیقه گرامی

6.       گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس کاظم قلم چی

7.       گرانمایه ارجمند جناب آقای دکتر رضا رضایی 

8.       گرانمایه ارجمند سرکار خانم مهندس مرسده نادری

9.       گرانمایه ارجمند جناب آقای حاج حسین حیدری

10.    گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس محمد شهپری مطلق

11.    گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس محمدجواد  اقدامیان

12.    گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس شاهین فاطمی

13.    گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس تابع قانون

14.    گرانمایه ارجمند جناب آقای ناصر معدلی

15.    گرانمایه ارجمند جناب آقای مهندس ابراهیم جمیلی

16.    گرانمایه ارجمند جناب آقای علی سلامی

 

دیدار با رهبران کارآفرین  و خیّرین

از ابتدای سال جاری نسبت به وصول تعهدات خیرین گرانقدر و دیدار با رهبران کارآفرین  اقدام شد 

 

آدرس کوتاه :