وبینار اکوسیستم استارتاپی ایران (ریسک ها و استراتژی ها)

وبینار اکوسیستم استارتاپی ایران (ریسک ها و استراتژی ها)


 
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می کند: 
وبینار اکوسیستم استارتاپی ایران (ریسک ها و استراتژی ها)
 
هر اکوسیستم یا زیست‌بوم متشکل از یک یا چند چرخه حیات است و هر کدام از این چرخه‌ها وابسته به عناصری هستند که با یکدیگر رشد می‌کنند و توسعه می‌یابند و نمی‌توان اجزای یک اکوسیستم را مستقل از کل بررسی کرد. اکوسیستم‌ها براساس عملکردشان رتبه‌بندی می‌شوند. هر چقدر رتبه اکوسیستمی بالاتر باشد، به معنای مساعد بودن فضای سرمایه‌گذاری در آن فضاست و سبب می‌شود، تیم‌ها و سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب کند.
 استارتاپ با افراد یا سازمان‌هایی در ارتباط است تا بتواند رشد کند و به بلوغ برسد. این افراد یا سازمان‌ها می‌توانند منتورها، مشاوران‌، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران منجی یا دانشگاه‌ها، سازمان های دولتی و حمایتی (انکوباتورها، شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای همکاری و...)، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره ای حقوقی، مالی  و شرکت‌های بزرگ باشند. مجموعه این موارد را اکوسیستم استارتاپی نامیده می شود. بهبود اکوسیستم استارتاپی بومی وابسته به شبکه‌سازی صحیح میان افراد، سازمان‌ها و محیط استارتاپی در کشور است که فعالیت‌ها و تعاملاتشان زمینه رشد استارتاپ‌ها و افزایش سرمایه ملی را رقم بزنند.
در این وبینار در زمینه ریسک ها و استراتژی های اکوسیستم استارتاپی ایران با حضور دکتر حسینی نیا، دکتر چیت ساز، دکتر پاداش و دکتر داوری که همگی از اساتید اساتید دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران هستند  بحث می گردد و در ادامه از گزارش جدید دبده بان کسب و کار با عنوان استارتاپ های ایران 2022: ریسک ها و استراتژی ها رونمایی می گردد.
 
زمان برگزاری: ساعت ۱۷، نوزده آبان ۱۴۰۰
 
جهت ثبت نام رایگان وارد لینک زیر شوید:
 
 
آدرس کوتاه :