چگونگی برگزاری مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه تهران- اطلاعیه ...

چگونگی برگزاری مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه تهران- اطلاعیه ...


چگونگی برگزاری مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه تهران- اطلاعیه شماره ۲

مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم السلام) دانشجویان دانشگاه تهران در ۶ بخش و ۳۴ رشته برگزار می‌شود. کلیه دانشجویان می‌توانند بنا بر علاقه‌مندی خود در بخش‌های اعلام شده این دوره از مسابقات شرکت کنند. با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی این دوره از مسابقات به‌صورت مجازی برگزار می‌شود که زمان‌بندی و جزئیات بخش‌های مختلف به‌صورت زیر است:

بخش معارفی: آزمون بخش معارفی به‌صورت مجازی و در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شوند. علاقمندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه جاری با مراجعه به سامانه Quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

بخش آوایی: شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست بر اساس قرعه‌های اعلامی توسط دبیرخانه، فایل‌های تصویری ضبط شده (توسط دوربین یا تلفن همراه) تلاوت ترتیل، تحقیق، دعا و مناجات را حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیرماه به شماره واتس‌آپ ۰۹۰۴۴۵۲۱۱۱۰ یا ایمیل cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.

سایر بخش‌ها: آخرین فرصت ارسال آثار این بخش‌ها نیز ۱۲ تیرماه جاری می‌باشد. شرکت‌کنندگان در بخش‌های پژوهشی، ادبی و فناوری می‌توانند آثار خود را در سامانه quran.ut.ac.ir بارگذاری کنند. آثار بخش هنری به دفتر اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران واقع در ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران تحویل دهند.

جزئیات بیشتر از چگونگی برگزاری بخش‌های مختلف مسابقات از اینجا در دسترس است. همچنین آئین‌نامه‌ها و فایل‌های مربوط به بخش معارفی در سامانه quran.ut.ac.ir درج شده است.


 

آدرس کوتاه :