اطلاعیه دور دوم ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای صنفی - رفاهی -27 اردیبهشت 1402

اطلاعیه دور دوم ثبت نام داوطلبین انتخابات شورای صنفی - رفاهی -27 اردیبهشت 1402


با توجه به عدم حصول حدنصاب در نوبت اول، به استحضار می‌رساند ثبت نام نوبت دوم از داوطلبین انتخابات شورای صنفی- رفاهی دانشجویان آن دانشکده / دانشکدگان، مطابق تبصره ۱ ماده ۱ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی- رفاهی دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در تاریخ ۲۷/‏۰۲/‏۱۴۰۲ الی ۳۱/‏۲/‏۱۴۰۲ توسط کمیته اجرایی برگزاری انتخابات انجام خواهد شد. لذا خواهشمند است دستور فرمائید ضمن درج اطلاعیه و پوستر تبلیغاتی به شرح ذیل در سامانه ها و فضای مجازی و نیز فضاهای فیزیکی (تابلو اعلانات) آن ‏دانشکده؛ در صورت مراجعه اعضای کمیته اجرایی, نهایت همکاری در هر چه بهتر برگزاری این انتخابات بعمل آید.

متن اطلاعیه شماره ۳ کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورای صنفی - رفاهی دانشگاه:

اطلاعیه شماره ۳: کمیته اجرایی برگزاری انتخابات شورای صنفی واحدهای دانشگاه تهران – ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

به اطلاع عموم دانشجویان محترم دانشگاه می‌رساند، بر اساس تبصره ۱-۱ شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های کشور، ثبت نام اولیه داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویی واحدهایی که در ثبت نام دور اول انتخابات دانشگاه به حد نصاب داوطلبین نرسیده‌اند، برای ۳۱ واحد دانشگاهی، از روز ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ آغاز و تا ساعت ۲۳ روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است، بازه زمانی فوق قطعی است و تمدید نخواهد شد.

قابل توجه دانشجویان روزانه غیر بومی ساکن خوابگاه: این دسته از دانشجویان در هر دو واحد دانشکده یا خوابگاه می‌توانند کاندیدا شوند، اما صرفاً در یکی از دو واحد قادر خواهند بود به فعالیت بپردازند. در صورت متقاضی بودن می‌بایست ثبت نام مجدد انجام دهند و دارای دو کد رهگیری باشند.

جدول اعضای اصلی، علی البدل و حداقل داوطلب انتخابات شورای واحدها

(بر اساس ماده یک شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی – رفاهی دانشجویی دانشگاه‌ها)

لازم به ذکر است دانشجویانی که به هر دلیلی قادر به ثبت نام نمی‌باشند، مشخصات خود (نام و نام خانوادگی- شماره دانشجویی-شماره تماس و ایمیل دانشگاه [شناسه یکتا]) را به نشانی senfi.stu@ut.ac.ir در بازه زمانی معین شده، ارسال نمایند. مشاهده «تأییدیه دریافت»، به منزله دریافت ایمیل شما می‌باشد.

 

 

لینک خبر در سایت اداره کل امور دانشجویی:  https://studentaffairs.ut.ac.ir/fa/news/34430

 

 

 

 

آدرس کوتاه :